סקנדינביה עם ילדים

ידיעות אחרונות (יוני 2013) קבע:                       

"קופנהגן ודנמרק  - מקום מעולה לטיול עם ילדים"

סקנדינביה הינה המקום הטוב ביותר לטיולי משפחות וטיולים עם ילדים. בכל אתרי סקנדינביה - ארץ טיולים ואגדות - הילדים יכולים למצוא ענין והנאה מיוחד. דנמרק, הקטנה והמישורית שביניהן, היא המומלצת לנופשון קיץ משפחתי ומציעה שפע אטרקציות ייחודיות כמו: לגולנד, ללנדיה, ספארי, האקווריום הגדול ביותר באירופה שנפתח לאחרונה 2013 בקופנהגן, פארק השעשועים טיבולי ועוד. דנמרק היא המתאימה ביותר לטיול עם ילדים גדולים וקטנים. לפלנד, בחורף, מומלצת כטיול "אקסטרים" לילדנו הצברים חובבי הפעילות בגיל העשרה.

טיסות סאס SAS הישירות מת"א לדנמרק ולשטוקהולם יאפשרו לכם לטוס עם ילדיכם בנוחות רבה ובמהירות, רק כ- 4.5 שעות טיסה ! עם סאס תוכלו לשלב יעדים רבים בסקנדינביה בהתאם למסלול טיולכם. צוות סקנדינביאן טרוול עומד לרשותכם למציאת טיסות מתאימות.


נורווגיה (נורבגיה) למשפחות
טיול עם ילדים בנורווגיה (נורבגיה) מתאים לחובבי טבע ונוף. אנו מציעים לכם להתרכז באזור ברגן ופיורד סוגן, הפיורד הגדול ביותר בנורווגיה, על הסתעפויותיו, לטיול בשילוב נופש פעיל -  ספארי פיורד,  רפטינג בפיורד,  שיט קיאקים בפיורד -  כל אלה מחכים לכם.
אם אתם מבקשים לשלב את אוסלו בטיול אך נרתעים מנהיגה ארוכה - הרכבת מברגן לאוסלו היא חלופה מומלצת. המסילה עוברת הנוף מרהיב. תוכלו לשב את הטיול בנורווגיה עם טיול משפחות בדנמרק, המעבר בין המדינות בטיסה או בשיט מעבורת לילה מפוארת - חוויה בפני עצמה.

להלן אטרקציות מומלצות לטיול עם ילדים בנורווגיה (נורבגיה) באזור הסוגן 
ברגן 
נסיכת הפיורדים, משמשת כנקודת המוצא או הסיום. הקדישו לה יומיים. את הסיור בברגן מומלץ לפתוח בשעות הבוקר בשוק הדגים. להמשיך ל"בריגן" מתחם בתי העץ ההנזאתים שהוכרז אתר מורשת עולמית. אל תפספסו תצפית נהדרת מהר פלויין שאליו מעפילים בפוניקולר היוצא ממש ממרכז העיר. בצדו השני של הפיורד מסביבו בנויה העיר, אחרי המדרחוב נמצא אקווריום מרשים.
סטלהיים 
סעו אל נקודת התצפית בדרך המפותלת והתלולה העוברת בין עצי מחט וחולפת על פני אשד שוצף. זו אחת הדרכים היפות באזור. הסיפור המרתק והמסתורי של סטלהיים נקשר לנאצים שהאמינו כי גם הגזע הנורדי הוא טהור והקימו באזור חוות ניסויים להשבחת הגזע. בקצה נמצא מלון שנבנה במאה ה-19 המשקיף על העמק. מולו מוזאון פתוח.
מוזאון הקרחונים
מוזאון הקרחונים המרתק בפיירלנדFjaerlan  נמצא בפארק הלאומי של קרחון יוסטדל. במקום אחת מלשכות מידע בהן ניתן להזמין פעילויות נופש פעיל: רפטינג ושיט קיאקים.
שיט מעבורת גודוונגן – קאופנגר – לרדל.
זהו מהיפים שבשלוחות הסוגן. שיט בנוף פראי, פסגות מושלגות, חוות קטנות וציוריות ה"דבוקות" לצלעות ההרים.
הליכה על קרחון 
טיול רגלי באוירה אלפינית. תפלסו דרככם, קשורים אחד לשני, בעזרת  קרדומים, בנוף לבן צחור. ישנם מספר מסלולים, החל ממסלול קצר בן שעה המתאים גם לילדים קטנים.
הרכבת מפלאם למירדל
קטע זה של מסילת הרכבת, העובר בנוף מרהיב, תלול במיוחד, הנסיעה בו איטית ביותר ויש בו "הפתעות" לתיירים.
מרכז המבקרים של כנסיות העץ העתיקות 
כנסיות אלה נבנו במאות ה-11 עדה- 14. הכנסיות נבנו מלוחות עץ בסגנון אדריכלי מיוחד. קישוטי הכנסיות מכילים מוטיבים פולקלוריים מהמיתולוגיה הנורדית המאפיינים את התקופה הויקינגית.
מרכז סלמון הבר
הסלמון הוא מרכיב בולט בתפריט הסקנדינבי בכלל והנורווגי בפרט. במרכז דגי סלמון הבר בלרדל - תצוגהאקטיבית. זהו מקום נהדר להתחקות אחר אורח חייו של הדג, המשלב חיים במים מתוקים ובמי האוקיאנוס המלוחים, הדג ששוחה נגד הזרם במעלה הנחל כדי להטיל את ביציו.
המערות הלבנות הקסומות בגודוונגן
הליכה בשבילי המערות הלבנות לצלילי מוסיקה שלאדוורד גריג, המלחין הלאומי של נורווגיה, בין מקווי מים. לאורך המסלול משחקי אור והשתקפויות מדהימות. לקראת היציאה מהמערות הקרות ניתן להתחמם ממשקה בבר התת-קרקעי. מיוחד.

מעוניינים בטיול לנורווגיה עם הילדים? - נשמח ל"תפור" אותו עבורכם!
צרו איתנו קשר

בדנמרק תוכלו להתחקות אחר הויקינגים. כדאי שתקחו עמכם לחופשתכם כאן את ספר האגדות הנהדרות של בן המקום - הנס כריסטיאן הנדרסן. 
מי שבילה חופשה משפחתית מהנה בהולנד ומחפש יעד אחר הדומה ברמת שרותי התיירות, האטרקציות והתושבים מסבירי הפנים – חבילת נופש בדנמרק היא התשובה.

האטרקציות בדנמרק לטיול עם משפחות וטיול עם ילדים הינן רבות:

לגו לנד, פארק המים העצום והמקורה - ללנדיה, ספארי חיות, בלו לגון - האקווריום הגדול ביותר באירופה, פארק השעשועים טיבולי, בת הים הקטנה ועוד.

ניתן לשלב בדנמרק נופש פעיל בטיולים רגליים, רכיבה על אופניים, ספורט ימי ושיט. היא מעוטרת בישובים ציוריים השובים לב כל אחת ואחד. משופעת בפארקי שעשועים ממגוון סוגים, המוביל והידוע מבין כולם הוא ה"לגולנד". תמצאו בה גם מבוכי צמחים מאתגרים, גני חיות, מוזיאונים מרתקים, גנים בוטניים מרהיבים – חגיגה לכל המשפחה.
אין ספק - נופש או טיול בדנמרק עם הילדים יעניקו לכם חופשה מהנה במיוחד.

להלן מספר אטרקציות בדנמרק המתאימות לילדים ולכל המשפחה:
• גני טיבולי - פארק השעשועים הותיק והמפורסם במרכז קופנהגן
• כ-80 ק"מ מדרום לקופנהגן נמצא פארק השעשועים המתוק בון בון לנד
לגולנד - פארק הקוביות הצבעוניות המוכרות בכל בית
• כ- 60 ק"מ מצפון ללגולנד נמצא פארק המבוך הגדול באירופה Labyrinthia
• מוזאון הספינות הויקינגיות ברוסקילדה (ניתן לשוט בסירה נורדית מסורתית בפיורד של רוסקילדה)


מעוניינים בטיול לדנמרק עם הילדים? - נשמח ל"תפור" אותו עבורכם!  צרו איתנו קשר

טיול חורף ללפלנד הוא טיול חוויתי במיוחד ובלתי נשכח. יתכן גם שאם יתמזל מזלכם תוכלו לראות את "הזוהר הצפוני" תופעת טבע מדהימה ויחודית לאזור.
פעילויות טיולי החורף בלפלנד כוללים :
• ספארי שלג :
גלישה במזחלות רתומות לכלבים או לאיילי הצפון
ונסיעה מסעירה על אופני שלג.
• ניתן לערוך שיט בים הבלטי על שוברת קרח המפלסת דרכה תוך ניתוץ מלא עוצמה של גושי ענק צפים.
• הרפתקנים במיוחד יכולים, לבושים בחליפות מיוחדות, לשחות בים ולטפס על שברי קרח.
• חובבי דיג - את החכות ניתן להטיל דרך חורים בקרח.
• רוצים קצת לחלץ עצמות - צאו להליכה בנעלי קרח או גלשו במגלשי סקי הליכה (קרוס קאונטרי)
השונים מאוד מסקי רגיל.
• ארוחת פיקניק מסביב למדורה במרחבי השלג - נשמע הזוי ? - בלפלנד בחורף זו מציאות.
• ביקור בטירת קרח המוקמת מידי שנה למשך העונה.
• פגישה עם בני הסאמי (הלאפים) וביקור באיגלו.
• ביקור בכפר המיוחד של "סנטה קלאוס".

מעוניינים בטיול לסקנדינביה עם הילדים? טיולי משפחות לסקנדינביה? טיולי עם ילדים לסקנדינביה? - נשמח ל"תפור" אותו עבורכם בצורה מושלמת!
צרו איתנו קשר

03-5101177

 

סקנדינביה - דנמרק המקום הטוב ביותר:

טיול משפחות לסקנדינביה, טיול משפחות לדנמרק, לגו לנד, ללנדיה, טיבולי, טיול עם ילדים לסקנדינביה, מוזיאון אבבא, טיסות ישירות לדנמרק, טיסות ישירות לשבדיה טיסות ישירות לקופנהגן, טיסות ישירות לשטוקהולם, טיסות ישירות לסקנדינביה, טיול מאורגן לסקנדינביה, טיסות לאירופה, טיסות לניו יורק, טיסות לסן פרנסיסקו, טיסות לאיסלנד, טיסות ישירות לאיסלנד, טיסות ישירות לנורבגיה, טיול משפחות, טיול ילדים, פארקי נופש באירופה לילדים ולמשפחות.


 

BetaGroup - עיצוב אתרים

כל הזכויות שמורות ל-Scandinavian Travel © NTT - מערכות ניהול תוכן
    

 תוכן על ידי Texta