סקנדינביה

 

קרובה יותר מתמיד !

סקנדינביה מציעה לתייר נוף מרהיב, תרבות מרתקת ומגוון בילויים לילדים ומבוגרים. בחצי האי הזה שוכנות מדינות הנחשבות למתקדמות בעולם, ויחד עם זאת חיים בהן הסאמים השומרים על תרבותם בת מאות השנים. ערי הבירה - קופנהגן (דנמרק), אוסלו (נורווגיה), שטוקהולם (שוודיה) או הלסינקי (פינלנד) הן זירה לפעילות אנושית ענפה, ואילו המרחבים שבצפון הקר הם ממלכתו של הטבע.

 

החוויה הסקנדינבית - טיולים ואגדות
טיול בסקנדינביה מלא חוויות וזיכרונות לכל החיים - מכיוון שחבל הארץ הזה כה יפה, תושביו כה נעימים, ואתרי הבילוי כה מגוונים, כל מטייל חוזר עם צרור סיפורים מדהימים. עיניהם של ההרפתקנים בוהקות כשהם נזכרים במסע הפראי במזחלת השלג שמשכו כלבי האסקי האימתניים, אניני הטעם יזילו ריר כשייזכרו במסעדות של קופנהגן המאותרות בכוכבים של מדריך המסעדות החשוב מישלן, משפחה מטיילת תתענג כשתצפה בקרחונים או בשמש -חצות, או כשתשוט בפיורדים, ואילו שוחרי התרבות בוודאי יזכרו את שכיות החמדה שמציעה אוסלו - תמונת "הצעקה" של מונק, בית האופרה החדש או בתי הקפה ברחובות העיר .

 

 

 

טיסות ישירות לסקנדינביה רק עם סאס:
טיסות ישירות לקופנהגן, דנמרק וטיסות ישירות לשטוקהולם.

.

סאס חברה בברית חברות התעופה סטאר אליאנס Star Alliance.
סאס מיוצגת בארץ ע"י סקנדינביאן טרוול, בראשותו של יקי כהן.


הדרך המומלצת, איפוא, להגיע לסקנדינביה בנוחות ובמהירות היא באמצעות הטיסות ישירות של סאס SAS לקופנהגן  ושטוקהולם. ניתן גם לטוס לקופנהגן ולחזור משטוקהולם.

 

איפה מתחילים טיול בסקנדינביה?
כמובן שאפשר להגיע 
לכל אחת מערי הבירה של ארצות סקנדינביה - קופנהגן, אוסלו, שטוקהולם או הלסינקי, אבל מי שרוצה לחסוך את הנסיעה היבשתית הלוך-חזור, יכול להתחיל את הטיול בנקודת מוצא אחת ולסיימו בעיר אחרת.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

על חויות שמצפות לכם בטיולכם למדינות הסקנדינביות - אנא קראו בפרוט כל מדינה באתר זה.

 

נשמח לעזור לכם בתכנון טיול לסקנדינביה ובהזמנת טיסות מתאימות  צרו איתנו קשר

 

 

09-9669339

 

 

BetaGroup - עיצוב אתרים

כל הזכויות שמורות ל-Scandinavian Travel © NTT - מערכות ניהול תוכן
    

 תוכן על ידי Texta